Zapraszamy na wycieczkę do słonecznej Italii:

Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc

Pompeje – Neapol – Monte Cassino – Watykan – Rzym – Padwa – Wenecja

Termin: 1 – 10 października 2021r.

Koszt: 2300 zł plus 50 euro 

 

Dolomity / Wenecja  / Watykan  / Monte Cassino /  Pompeje  / Neapol / Sorento / Rzym / Padwa  / Werona

Zapisy i wszelkie informacje w GOK-u w Kołczygłowach

u Pani Zofii Franc tel. 600 656 142

oraz u Radosława Prasowskiego  tel. 609 733 553

 

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program:

Dzień 1

Zbiórka uczestników godz. 06.00 / przejazd do Włoch, po drodze obiadokolacja i nocleg w hotelu tranzytowym na trasie.

 

Dzień 2

Śniadanie, przyjazd w Dolomity Wschodnie 1800 m n.p.m. ,

Misurina /  Lavaredo de Crime – pętla alpejska plus czas wolny,

obiadokolacja i  nocleg*** w Wenecji Eugenejskiej.

 

Dzień 3

Śniadanie, rejs statkiem:  Punta Sabbioni – San Marco, zwiedzanie Wenecja klasyczna z z audio tour guide, czas wolny nad Grand Canal przy Ponte Rialto, rejs: San Marco – Punta Sabbioni, obiadokolacja, nocleg***.

 

Dzień 4

Śniadanie, przyjazd do Watykanu, zwiedzanie Placu i Bazyliki Św. Piotra wraz z podziemiami – audio tour guide, spacer: Via della Conziliazolle – Castel San’t Angelo, czas wolny w Rzymie nad Tybrem, obiadokolacja i nocleg***.

 

Dzień 5

Śniadanie, przejazd na Monte Cassino – wizyta na Polski Cmentarzu Wojskowym i w klasztorze Benedyktyna i Scholastyki, dalszy przejazd do  Neapolu – zwiedzanie z przewodnikiem miejscowym i audio tour guide, czas wolny w centrum,  obiadokolacja, nocleg***.

 

Dzień 6

Śniadanie,  całodzienna wycieczka w cieniu Wezuwiusza od Pompei  – zwiedzanie niezwykłej stacji archeologicznej (pogrzebanego w popiołach i na nowo odkrytego miasta starożytnej cywilizacji) do Sorento: zwiedzanie półwyspu i klimatycznego miasteczka plus czas wolny, obiadokolacja i nocleg***.

 

Dzień 7

Śniadanie, przejazd do Rzymu, zwiedzanie Starożytnych  i Barokowych elementów Wiecznego Miasta min: Panteon, Coloseum, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie, Piazza Navona, Plac Wenecki, obiadokolacja i nocleg***.

 

Dzień 8

Śniadanie, przejazd do Padwy – zwiedzanie Bazyliki Świętego Antoniego, spacer z audio tour guide po  Prato della Valle, czas na zakupy tradycyjnych włoskich specjałów,    obiadokolacja i nocleg w hotelu***.

 

Dzień 9 / 10

Śniadanie, wyruszamy w drogę powrotną, po drodze zatrzymamy się w Weronie: czas na spacer z audio tour guide  Śladami Szekspira po  mieście zakochanych, czas wolny na Piazza Bra, dalszy przejazd do Polski,  zakończenie wycieczki w Kołczygłowach,

planowane następnego dnia w godzinach południowych.

Cena 2300 zł plus 50 euro za 1 osobę zawiera: transport nowoczesnym autokarem z open bar (kawa, herbata, czekolada  bez dopłat), noclegi wraz z śniadaniami i obiadokolacjami w hotelach***,  realizacja programu zwiedzania wraz z audio tour guide i zwiedzaniem wnętrz obiektów: Watykan – Bazylika z podziemiami,Pompeje – stacja archeologiczna, Wenecja – rejs:  Punta Sabioni – San Marco – Punta Sabioni plus Bazylika San Marco, Rzym – Panteon,  Padwa – Bazylika San Antonio,  przewodnicy miejscowi: Pompeje, Wenecja, Watykan, Rzym, Neapol, Padwa, integracja (Wieczór Włoski), opłaty transferowe, klimatyczne, parkingowe, TFG, ubezpieczenie NNW i KL z sumą 10 000 euro na 1 osobę, opiekę pilota / przewodnika.

 

BIURO PODRÓŻY "TURYSTA" RADOSŁAW PRASOWSKI

NIP 839-223-33-34

tel. 609 733 553

www.turysta.slupsk.pl