Drodzy Państwo czy macie już pomysł na wymarzone wakacje???

Zapraszamy na wycieczkę do Hiszpanii

 

 

Termin: 2 – 11 sierpnia 2020 roku

Cena od osoby: 2200zł

Zapisy przyjmujemy do 25 lutego 2020r.

Zapisy i wszelkie informacje w GOK-u w Kołczygłowach

u Pani Zofii Franc tel. 600 656 142

 

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program:

Hiszpania / Francja / Monaco

Barcelona – Girona – Calella – Montserrat – Monaco – Paryż

 

Dzień 1  Zbiórka uczestników w Kołczygłowach godz. 07.00 / nocny przejazd do Monaco.

Dzień 2 Śniadanie, Tour: Monaco – Monte Carlo z audio tour guide, przejazd do Katalonii, obiadokolacja i nocleg w hotelu na Costa Brava. 

Dzień 3  Śniadanie, wypoczynek w Calelli: basen / plaża, obiadokolacja, dancing i nocleg.  

Dzień 4 Śniadanie, całodzienna wycieczka Barcelona klasyczna – zwiedzanie z przewodnikiem miejscowym i audio tour guide, czas wolny na zakup pamiątek, obiadokolacja i nocleg w Calelli na Costa Brava.  

Dzień 5  Śniadanie, wycieczka na Wzgórze Montserrat – wjazd niezwykłą drogą widokową plus zwiedzanie klasztoru z przewodnikiem miejscowym i audio tour guide, wieczorny wypoczynek na Costa Brava w Calella, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 6  Śniadanie, Girona – zwiedzanie z przewodnikiem miejscowym i audio tour guide, wieczorny wypoczynek na Costa Brava w Calelli, obiadokolacja, nocleg. 

Dzień 7  Śniadanie, Tossa de Mar – zwiedzanie z audio tour guide, czas wolny w centrum, ostatni wieczór na Costa Brava, obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 8 Śniadanie, wykwaterowanie, wyruszamy w drogę do stolicy Francji, po drodze wizyta na strefie wolnocłowej La Jonquerra, nocleg w hotelu tranzytowym.

Dzień 9 / 10  Śniadanie, przyjazd do centrum Paryża, tradycyjny tour po mieście, w programie zwiedzania min: Wieża Eiffla i rejs Sekwaną przez 22 mosty Paryża, czas wolny na polach Elizejskich przy  Łuk Triumfalnym / wyruszamy w drogę powrotną do Polski / nocny przejazd do Kołczygłów.  

Cena 2200 zł za 1 osobę obejmuje: transport nowoczesnym autokarem z open bar, zakwaterowanie w hotelu** z basenem na Costa Brava w Calelli, posiłki: wyszczególnione śniadania i obiadokolacje, realizację programu zwiedzania wraz z Audio Tour Guide i opiekę pilota / przewodnika, opłaty transferowe, bilety wstępu: Park Guell w Barcelonie, Wieża Eiffla w Paryżu, Rejs po Sekwanie, ubezpieczenie NNW / KL 40 000 zł / 1 osobę, opłaty klimatyczne, opłaty transferowe, opłaty drogowe, składka na TFG, podatki.

 

BIURO PODRÓŻY "TURYSTA" RADOSŁAW PRASOWSKI
NIP 839-223-33-34
tel. 609 733 553