Szanowni Państwo

 

Zbliża się kolejny, już XXIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowany Gminnym Ośrodki Kultury w Kołczygłowach w dniu 31 stycznia 2021 roku przez Sztab działający przy Komendzie Hufca ZHP im. Zawiszy Czarnego  w Bytowie.

W tym roku "Laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy. Finał z głową!".

Razem możemy więcej. W ramach pomocy prosimy o przekazanie drobnych rzeczy (fantów), które zostaną przekazane na loterię fantową, podczas której każdy los wygrywa. Losy, będą sprzedawane za 2zł i 5zł, w zależności od ich wartości. np. kubki, długopisy, zeszyty, misie, smycze, gry planszowe, karty do gry, piłki, skakanki itp. Jeżeli reżim sanitarny nie pozwoli na organizacje tradycyjnej loterii gwarantujemy, że przekazane fanty zostaną  wykorzystane podczas organizacji Finału

W ramach finału organizowana będzie również licytacja i kiermasz bardziej kosztownych rzeczy. Jeżeli mają Państwo pomysł na coś nadzwyczajnego lub mają przedmiot, który chcieliby Państwo przekazać na licytację również będziemy wdzięczni za okazaną pomoc.

Liczymy na wsparcie w Państwa strony i przypominamy, że pieniądze zebrane podczas Finału zostaną przekazane na wyżej wymieniony cel. Jest to dla Państwa okazja pokazania się lokalnej społeczności jako firma, która wspiera działania związane z 29.Finałem WOŚP.

 

Prosimy o przekazywanie rzeczy na licytację oraz kiermasz do GOK-u w Kołczygłowach (do dnia 30.01.2021r.)

 

 SIE MA!

Zofia Franc – Dyrektor GOK Kołczygłowy

Tel. kontaktowy 598213523