X – edycja konkursu o certyfikat marki lokalnej Zielone Serce Pomorza, która ma identyfikować najlepsze  produkty, usługi i wydarzenia naszego regionu, trwa! A my wydłużamy termin przesyłania zgłoszeń aż do
10 września 2021r.
Nie czekajcie, zgłaszajcie swoje prace już teraz!!

Do konkursu można zgłaszać produkty, które są wytwarzane w sposób niemasowy, z lokalnych surowców lub przy użyciu lokalnych metod wytwarzania. Zgłoszony produkt powinien być dostępny w sprzedaży na  obszarze LGD PDS. Zapraszamy też lokalnych usługodawców oraz inicjatorów regionalnych wydarzeń, do zgłaszania swoich usług i inicjatyw – jeżeli formą lub treścią nawiązują do lokalnych tradycji i zwyczajów oraz dzieją się na obszarze LGD PDS. Oczekujemy produktów i usług przyjaznych środowisku, wysokiej jakości, unikalnych i takich, które mogą stać się wizytówką regionu!

Zgłoszenia przyjmowane są w trzech kategoriach:

- Kulinaria regionalne/artykuły spożywcze

- Wyroby rękodzielnicze i rzemieślnicze

- Usługi/wydarzenia lokalne

W ramach konkursu przyznana zostanie nagroda specjalna
NAGRODA ZARZĄDU LGD PDS - ZA DOBRE WYKORZYSTANIE ŚRODKÓW PROGRAMU LEADER

Na zgłoszenia czekamy do 10 września 2021 roku.

Karta zgłoszeniowa oraz regulamin dostępne poniżej:

Regulamin

Karta zgłoszenia doc

Karta zgłoszenia pdf

RODO

Karta zgłoszeniowa dostępna jest również na stronie www.pds.org.pl

Wszelkich informacji o konkursie udziela Aneta Czechowska-Grzelak – tel 533 339 187, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.